Nurtujące pytania?
kontakt@leczeniebolowglowy.pl
O mnie
Strona główna > O mnie

NEUROLOG Z PASJI

dr Magdalena Moskalik

doktor nauk medycznych, specjalista neurolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł specjalisty neurologa uzyskałam w 2010r.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na Oddziale Neurologicznym w szpitalu w Śremie, następnie w poznańskich oddziałach neurologicznych Szpitala MSWiA oraz Szpitala Wojewódzkiego. Od 2013r. pracuję w poradni neurologicznej. W 2014r. uzyskałam stopień naukowy doktora nauk medycznych. Od 2016r. jestem natomiast biegłą przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu.

Bóle głowy pozostawały w kręgu moich zainteresowań od wielu lat.  Właśnie ta dolegliwość spowodowała, że wybrałam neurologię nie tylko jako swoją specjalizację, ale również jako swoją pasję. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Bólów Głowy. Stale doskonalę swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach i warsztatach poświęconych temu zagadnieniu oraz studiując najnowsze piśmiennictwo medyczne. W leczeniu bólów głowy kładę nacisk nie tylko na odpowiednie dobranie farmakoterapii, ale także na postępowanie niefarmakologiczne.

Umów się na wizytę!

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies oraz twoje dane personalne, aby zwiększyć wygodę przeglądania i umożliwić wykorzystanie wszystkich funkcji serwisu. Akceptując postanowienia polityki prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wymienionych w naszej polityce.