Nurtujące pytania?
kontakt@leczeniebolowglowy.pl
Konsultacje neurologiczne
Strona główna > Konsultacje neurologiczne

Rozpoznanie
dolegliwości

W ramach konsultacji neurologicznych zajmuję się nie tylko dolegliwościami bólowymi głowy, ale także pozostałymi schorzeniami neurologicznymi oraz badaniami pod kątem medycyny pracy. Pierwsza wizyta składa się z dwóch etapów:

  • badanie podmiotowe, czyli wywiad lekarski uważany za podstawową część badania zmierzającego do podstawienia odpowiedniego rozpoznania. Zbiera się informacje zarówno odnośnie danego schorzenia, wszystkich dolegliwości pacjenta, jak i dotychczasowego postępowania diagnostyczno-terapeutycznego. Ważny też jest wywiad dotyczący schorzeń występujących w rodzinie chorego;
  • badanie przedmiotowe, czyli badanie fizykalne, mające na celu ocenę funkcjonowania ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego oraz ocenę podstawowych parametrów życiowych pacjenta.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PIERWSZEJ WIZYTY?

Na badanie lekarskie należy przynieść wszystkie wyniki dotychczasowych badań, wcześniejszą dokumentację medyczną oraz nazwy i dawki dotychczas przyjmowanych leków.

Umów się na wizytę!

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies oraz twoje dane personalne, aby zwiększyć wygodę przeglądania i umożliwić wykorzystanie wszystkich funkcji serwisu. Akceptując postanowienia polityki prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wymienionych w naszej polityce.